O fotoklubu

Informace týkající se Canonklubu

Nabídka fotografických služeb

Na naše internetové fotografické kluby zavítá spousta návštěvníků, kteří hledají služby fotografů, ať už jsou to agentury, svatebčané, sokromé osoby, maminky s dětmi a rodiny, nebo různé organizace, spolky, školy nebo státní instituce.

Nový fotografický časopis FOCUSmagazine

FOCUSmagazine

The brand new photographic magazine with Czech and Slovak photographers. Download it from here.

Vážení příznivci fotografie. Když jsme loni spojovali našich třináct fotografických klubů pod jedna křídla fotoklubu FOCUSCLUB.CZ, zjistili jsme, že počet registrovaných fotografů významně překračuje úroveň, se kterou jsme pracovali před třemi lety, kdy jsme naše hlavní kluby pro techniku CANON, NIKON, SONY, PENTAX, Leica, OLYMPUS, atd. zakládali.

FOCUSmagazineAsi jako všichni fotografové jsme dávno v minulosti hltali každé vydání Československé fotografie, studovali National Geographic, jehož každé číslo představovalo vrchol zpravodajské reportážní fotografie po roce 1989. Brali jsme jej do rukou a prohlíželi fotografie jednak skvěle pořízené, a ještě lépe vytištěné. Mezitím se u nás objevila celá řada zcela nových tištěných časopisů PhotoLife, PhotoArt, Digifoto, Fotografie Magazín, atd. atd. Doba se ale změnila, také díky ekonomické situaci ve světě a u nás.

Na sklonku loňského roku jsme začali pracovat na novém elektronickém časopisu o fotografii. S týmem lidí blízkých našim 13 fotoklubům jsme za extrémně krátkou dobu tuto myšlenku otiskli do elektronické podoby a vytvořili FOCUSmagazine.

PF 2012

PF2012Přejeme všem fotografům co nejvíce povedených fotografií v roce 2012. Redakce

Děkujeme Václave

Rozloučení s Václavem

O Focusclubu

Tak a je to tady. Spouštíme mateřský klub s názvem FOCUSCLUB fungující na doméně FOCUSCLUB.CZ.